کاریابی

این بخش از زیر مجموعه هوروش هولدینگ طوری طراحی شده که امکان ترجمه بصورت آنلاین به سی زبان زنده دنیا قابل دسترس است . حوزه فعالیت این گروه ایجاد امکان مراجعه اینترنتی برای داوطلبان تحصیل در خارج از کشور (دانش آموزان و دانشجویان) می باشد . کلیه ضوابط و مقررات مربوط به تحصیل و نحوه پذیرش در مراکز دانشگاهی معتبر جهان در سایت اینترنتی گروه گنجانده شده به نحوی که تمامی نیازمندی های قانونی و اطلاعاتی این اینگونه داوطلبان برآورده خواهد شد . در این سایت علاوه بر درج اطلاعات ذکر شده ، در بخش خدمات مسافرتی مجموعه تمامی اطلاعات مورد نیاز مسافرین و داوطلبان تحصیل در کشور مورد علاقه شامل : تهیه بلیت – فراهم سازی امکان تهیه مرکز اقامت و هتل ها و مسافرخانه ها – تعبیه قوانین و مقررات مربوط به ورود و خروج اتباع خارجی به کشور هدف و آنچه که یک مسافر خارجی در کشور هدف نیاز خواهد داشت را جمع آوری و در دسترس می باشد . علاوه بر این مجموعه جهت راهنمایی داوطلبان مرکز مشاوره ای ایجاد کرده که آدرس و تلفن تماس آن ها در سایت موجود است و داوطلبان می توانند با مراجعه حضوری و یا تماس تلفنی به مشاوران مجرب گروه مراجعه نمایند . ضمنا شرکت با ایجاد زیرساخت این امکان را فراهم نموده که علاوه بر ارائه خدمات مشاوره ای به داوطلبان (محصلین و دانشجویان داوطلب تحصیل در خارج از کشور) امکان ثبت نام و تسهیلات رفاهی داوطلبان را نیز در کشورهای مختلف جهان در اختیار دارد .
بخش اصلی از فعالیت گروه مگاجاب هاب که بصورت آنلاین به سی زبان زنده دنیا قابل ترجمه و در دسترس خواهد بود ، خدمات کاریابی است . حوزه فعالیت این بخش طراحی و اجرای برنامه نرم افزاری است که امکان مراجعه اینترنتی را برای جویندگان کار فراهم می کند . بدینصورت که جویندگان کار با هر تخصصی و گروه شغلی می توانند با مراجعه به سایت این گروه و با درج رزومه کاری و شرایط خود ، درخواستشان را مطرح نمایند ، از طرفی برنامه ریزان شرکت زیرساخت ها را طوری طراحی کرده اند که ضمن فراهم سازی زمینه ارتباط با کارکنان و کارفرمایان و صاحبان حرف این امکان ایجاد گردیده که آنها بتوانند با مراجعه به سایت مجموعه نیازهای تخصصی خود به نیروی کار با ذکر تخصص های مورد نیاز و همچنین برنامه های کاری کلان خود را که نیاز به اطلاع رسانی عمومی دارد در سایت مجموعه درج نمایند تا از این طریق جویندگان کار و صاحبان مشاغل بتوانند ضمن مراجعه نیازهای خود را تامین نمایند .
در واقع این مجموعه پلی مطمئن خواهد شد برای معرفی و برقراری ارتباط راحت و بی واسطه بین جویندگان کار و صاحبان حرف و مشاغل و کارآفرینان در سطح داخلی و خارج از کشور .


برای ثبت مشخصات خود اینجا کلیک کنید

داغ ترین ها