موسسه املاک و مستغلات

مجموعه هوروش علاوه بر جاذبه های گردشگری در ساختار سازمانی خود بخشی را به معرفی امکانات رفاهی و پیشرفت علمی کشور خصوصا در حوزه های پزشکی ، مهندسی ، و معماری ایجاد نموده است . مؤسسه مورد نظر شرکت ضمن برخورداری از توان کارشناسی دارای تجارب ارزنده و گسترده در زمینه خرید و فروش و ساخت مسکن در تعدادی از کشورها می باشد . بطوری که تجربه ساخت مسکن در خیلی از کشورهای اروپایی را در کارنامه خود دارد . بعنوان نمونه شرکت هولدینگ زی نی سی مادر که این مجموعه نماینده این شرکت در ایران می باشد ، در حال حاضر در سوئیس ، انگلستان ، اسپانیا و چند کشور دیگر جهان دفتر نمایندگی داشته و در امر ساخت و ساز و انبوه سازی و خرید و فروش املاک و مسکن مشغول فعالیت است و تجارب ارزنده ای را در اجرای طرح های بزرگ مسکن در کشور های یاد شده دارد .
عمده فعالیت های این مؤسسه در حوزه برون مرزی که با همکاری و مشارکت شرکت های دست اندرکار خارجی فعال در امر املاک و مسکن به اجرا در می آید شامل موارد زیر است :
- خرید و فروش و اجاره و ساخت آپارتمان – منزل مسکونی – مکان مورد استفاده مؤسسات و شرکت های بزرگ ، مجتمع های مسکونی –  سوله و سالن های بزرگ مورد نیاز کارخانجات و ....
- انجام اقدامات مرتبط با اخذ و اعطای وام های کوچک و کلان جهت خرید ملک و ساختمان – و یا انجام فعالیت های تجاری و اقتصادی که در حوزه ساخت و ساز فعالیت می نمایند .
- سرمایه گذاری جهت خرید – اجاره هتل و .... در سطح کشورهای مختلف با همکاری مؤسسات مالی معتبر جهان .
- در حوزه سرزمینی کشور خودمان نیز این مؤسسه به دلیل ارتباط منسجم با شرکت های سازنده خارجی و بانک های جهانی که ضمن برخورداری از منابع قوی مالی تمایل به سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ مسکن و گردشگری کشورمان را دارند در حال رایزنی است و اولویت کار شرکت در این خصوص فراهم سازی اعطای تسهیلات وام مسکن ارزان به خریداران می باشد .
لازم به یادآوری است در اجرای مفاد پاراگراف قبلی ( اقدامات در حوزه سرزمینی کشورمان ) در مورد جذب سرمایه گذاران ، اولویت شرکت در جذب ایرانیان خارج از کشور که تمایل به سرمایه گذاری در ایران دارند ، می باشد .
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ی ........................... تماس حاصل نمایید یا فرم مورد نظر مشاوره را تکمیل و ارسال کنید .

 

داغ ترین ها