موسسه بازرگانی هوروش

این موسسه در زیرمجموعه هوروش هلدینگ و با شماره............ به ثبت رسیده است.
این موسسه ضمن برخورداری از کادری مجرب و با سابقه در امر داد و ستد و تجارت بر آن است تا با تلاش همکاران قدمی هر چند اندک در راستای ایجاد رونق تجارت و بازرگانی ایران در سطح جهان بردارد. اقدامات متنوع این موسسه برای معرفی کالاها و اجناس تولید و ساخت ایران در بازارهای جهانی و برنامه ریزی و مراودات مستمر با بسیاری از شرکت های بازرگانی معتبر جهان خصوصاً در حوزه اروپا جهت معرفی کالاهای بازرگانی ایرانی و جلب نظر و توجه بازرگانان و خریداران خارجی به سمت کالاهای ایرانی از برنامه های بلند مدت این مجموعه است.
از این رهگذر و در جهت نیل به این هدف ارتباط منسجمی با تعدادی از شرکت های دارای برند معتبر در سطح جهان برقرار شده که مشتاق ومتقاضی خرید محصولات تولیدی و فرآورده های کشاورزی ایران از جمله مواد غذایی و محصولات خشکبار ایرانی هستند.
عمده فعالیت موسسه در زمینه ایجاد زمینه های مناسب تر برای صادرات محصولات ایرانی در سطح جهانی است. علاوه بر انجام امر داد و ستد بر آن است تا در زمینه صادرات و واردات به دست اندرکاران این امر خدماتی به شرح ذیل ارائه نماید:
1- همکاری با تولیدکنندگان برای معرفی محصولات آنها در بازارهای جهانی
2- اخذ نمایندگی برای تولیدکنندگان و صادرکنندگان حصولت تولیدات داخلی در خارج از کشور
3- اخذ نمایندگی برای گسترش بازار فروش محصولات تجار و صادرکنندگان ایران در دیگر کشورها
4- فراهم سازی امکان مشاوره مالی و حقوقی و ایجاد امکان ارتباط با موسسات مالی و بانکی معتبر خارج از کشور جهت ایجاد تسهیل در امورات مرتبط با تجارت
5- ارائه مشاوره جامع در حوزه داد و ستد و تجارت به علاقه مندان ورود به حوزه صادرات و واردات
6- فراهم سازی امکان اخذ نمایندگی واردات و عرضه محصولات شرکت های خارجی معتبر
7- امکان برندینگ سازی محصولات تولیدی شرکت های ایرانی از طریق موسسه برندینگ شرکت همکار این موسسه
علاقه مندان و مشتریان گرامی می توانند به سایت این موسسه به آدرس WWW.Horvashco.com مراجعه نمایند.

داغ ترین ها